مهاجرت به اوکراین

hands-close-up-executive-writing-letter_1098-2576
مهاجرت از طریق ثبت شرکت

اخذ اقامت اوکراین از طریق ثبت شرکت برای متقاضیان بین المللی واجد شرایط امکان پذیر است چرا که برای ثبت شرکت در کشور اوکراین شرایط و مقرراتی وضع شده است. متقاضیان باید پیش از انجام اقدامات لازم برای مهاجرت از آن ها مطلع باشند. دولت اوکراین برای جذب سرمایه گذاران خارجی و بین المللی مزایا و امکانات زیادی در نظر گرفته است که یکی از آن ها اقامت دائم در کشور اوکراین به همراه اعضاء خانواده می باشد.

146255_14802927135da98f93f1d09_big
مهاجرت تحصیلی

متقاضیانی که به دنبال تحصیل در کشورهای مختلف و با هزینه های مناسب هستند، انتخاب تحصیل (بخصوص رشته های پزشکی) در اوکراین برای آن ها گزینه مناسبی می باشد.

رشته های موجود عبارتند از: فنی، پزشکی، کشاورزی، آموزشی، فنی (ساخت و ساز و حمل و نقل)، اقتصاد (از جمله امور مالی، اداری و کارآفرینی)، فرهنگ (هنر و طراحی)، مراقبت های بهداشتی و حقوق.

Passport and  Tickets on a World Map
اقامت دائم

اقامت اوکراین، شرایط و مدارک مورد نیاز برای اخذ اقامت اوکراین و راه های مهاجرت به اوکراین در این مقاله مورد بررسی و تحلیل علمی قرار می گیرد. اقامت اوکراین به مانند دیگر کشورها دارای قوانین و شرایط خاصی است که ما در این مقاله سعی بر آن داریم تا اطلاعات شما را در زمینه راه های مهاجرت به اکراین و همچنین اخذ اقامت و تابعیت این کشور به واسطه هریک از راه های مهاجرت به اکراین ارتقا دهیم تا در صورتی که این کشور را به عنوان مقصد مهاجرتی خود قرار داده اید، با اطلاعات کافی اقدام به مهاجرت به این کشور نمایید. شرایط مهاجرت به اوکراین و اخذ اقامت کشور اوکراین چیست؟ با توجه به اینکه کشور اوکراین در مرز بین آسیا و اروپا واقع شده، مورد توجه متقاضیام مهاجرت به اروپای شرقی قرار گرفته است و افرادی که این کشور را مقصد مهاجرتی خود قرار داده اند نسبت به قوانین پیش روی خود اطلاعات کافی ندارند. در این راستا پیشنهاد می شود پیش از هر اقدامی با آگاهی کافی اقدام به مهاجرت به این کشور نمایند.

در صورت عقد قرار داد با ما خدمات زیر به صورت رایگان انجام میشود

  • افتتاح حساب در تمامی بانک های اوکراین
  • اخذ کد اقتصادی
  • مشاوره جهت خرید یا اجاره ملک
  • مشاوره جهت خرید خودرو
  • مشاوره برای سرمایه گذاری مطمئن و سود آور